Logo
makett adatbázis | polc kezelés

German Railway Gun 28cm K5(E) 'Leopold'

Dragon | No. 6200 | 1:35

Boxart Railway Gun 28cm K5(E) 'Leopold' 6200 Dragon

Okosságok

Márka:
Dragon
Cím:
German Railway Gun 28cm K5(E) 'Leopold'
Szám:
6200
Méretarány:
1:35
Típus:
Teljes készlet
Megjelent:
2003 | Első kiadás - új eszköz
Vonalkód:
4545782028614 (EAN)
Téma:
Leopold » Ágyúk (Fegyverek)

Jelölések

Leopold

28 cm K5(E) Leopold
3R Wehrmacht Heer (German Army 1935-1945) Military

  • World War 2
    Dark Yellow, Red Brown

A doboz tartalma

Műanyag rugó, Photoetched fret, Matrica (nedves)

Termék idővonal

 
Dragon

Útmutató

Letöltés 7531Kb (.pdf)

Piactér

 
Logo Kitlinx
USD 141.59 Elérhető
US
Megrendelés
Egyéb pénznemek
Logo Hobby Search
¥ 17820 Raktáron
JP USD 0.00
Megrendelés
Logo hobby.dn.ua
€ 165.93 Elérhető
UA USD 0.00
Megrendelés
Logo BNA Model World
AUD 156.50 Ismeretlen
AU USD 0.00
Nézet
Logo Wheels & Wings Hobbies
CAD 133.95 Nincs raktáron
CA USD 0.00
Nézet
Logo Modellbau-König - MBK
€ 148.95 Nincs raktáron
DE USD 0.00
Nézet
Logo Plastmodel
zł 502.41 Nincs raktáron
PL USD 0.00
Nézet

Trade & swap

Alternative SKUs for Dragon 6200:
DRG6200 | DR6200 | DML6200 | DR 6200

Jegyzet: Az árak és a rendelkezésre állás csak tájékoztató jellegűek. Ellenőrizd a termék tényleges eggyezőségét is.

In-box értékelés

 

External reviews
Hirdetés
PMMS
Dobozon belüli áttekintés
PMMS
Armorama
Dobozon belüli áttekintés
Armorama
Indy AMPS
Felülvizsgálat
Indy AMPS
International Scale Modeller
Felülvizsgálat
International Scale Modeller
Felülvizsgálat Modeledo.pl internetowy sklep modelarski
Felülvizsgálat Hamilkar Barkas
 

Polcon

Kívánságlista (29 cimbik)

Polcon (66 cimbik)

Elkezdve (5 cimbik)

Befejezve (8x)

Kezelje a stash-et »

Magazinok

Ez a termék a következő modellező magazinszámokban jelenik meg..

Kapcsolódó termékek

Detail and Conversion sets
Decals
Masks

Projektek

View album, image #1
1:35
that's the subject...
Projekt: K5 Leopold
1:35 Railway Gun 28cm K5(E) 'Leopold' (Dragon 6200)
5 képek
View album, image #1
1:35
The Flak 38 is about finished, gonna weather it a bit more

Képtár

Hírfolyam

H K
Re release comes with scalemates.com/kits/103172-dragon-6201-artillery-crew and metal barrel for the front half of the gun.
16. January 2018, 16:14

További információ Leopold

Leopold

Ez a téma a következő kategóriába tartozik: Fegyverek » Ágyúk » Leopold

Könyvek